שם האתר שלך

מי יכול לעשות השתלות שיניים ביום אחד?

 

השתלת שיניים all on 4 אינה מתאימה לכל אחד, ומאפיינת את המקרים הדנטליים החמורים פחות. המשמעות של עובדה זו היא שעל מנת לשקול בכלל השתלה מסוג זה, נדרשת התאמה מבחינת מבנה השיניים, צפיפות העצם בלסת, גובהה וכן הלאה. אלה ייבדקו על ידי הרופא המומחה, שיחליט אם שיטה זו אפשרית.

 

חשוב להדגיש שבמצבים מסויימים אחרים, נדרשות פעולות הכנה רבות טרם השתלת שיניים ביום אחד. בולטת, למשל, הדוגמא הנפוצה מאד של הש

תלת עצם, המיועדת לאנשים אשר אין בלסתם מספיק עצם על מנת להרכיב בה שתלים דנטליים.
 

 

החיפזון מן השטן? לא בטוח

 

הנתונים מראים כי אחוזי ההצלחה של השתלת שיניים מהירה גבוהים מאד, וזהים כמעט לחלוטין לשיטות המסורתיות. מעבר לכך, התהליך הקצר מונע את שלב איבוד העצם, אשר מאפיין השתלות שיניים רבות, וכרוך בכאבים ובאי נוחות רבה. מחקרים הראו כי שתלים שמורכבים בדרך זו מחזיקים מעמד זמן ארוך יותר.

נקודה חשובה נוספת היא שכאשר מבצעים השתלת שיניים ביום אחד, זוכים במראה אסתטי בין רגע. אין כאן תקופה ארוכה בה חסרות שיניים, על כל בעיות האסתטיקה והביטחון העצמי הקשורות לכך. אם נוסיף לכך את נוחות הטיפול והיכולת לחזור מיד ולצרוך מזונות מכל סוג, מבינים מדוע רבים בוחרים בדרך זו.

 

השתלת שיניים היא לא צחוק

 

יחד עם כל אלה, חשוב מאד כן להשקיע את המאמצים הנדרשים באיתור הרופא האידיאלי. השתלת שיניים ביום אחד, כשמבוצעת על ידי מטפל שאינו מהשורה הראשונה, כוללת בתוכה סכנות רבות. יש לשוחח עם הרופא, ולבדוק את נסיונו בביצוע טיפולים מסוג זה.